‘Sarp’ nuk njihet më/ Shikoni sa ka ndryshuar. FOTO

Stil/Jetë

Çagatay Ulusoy është aktori i njohur turk, i cili për publikun shqiptar është bërë i njohur në serialin ‘I Infiltruari” ku luante rolin kryesor të ‘Sarp’.

Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më të dashur, i cili me rolin e tij si ‘Baris’ në filmin “Delibal”, apo ‘Sarp’ në serialin “I Infiltruari” rrëmbeu zemrat e çdo shikuesi.

Nga ajo periudhë karriera e tij është vetëm në ngritje dhe së fundmi aktori i ka hapur derën  suksesit botëror. 

Mirëpo së fundmi në rrjete sociale është publikuar së fundmi një video nga seriali shumë i ndjekur ku aktori bën pjesë ‘The Protector’ e blerë nga Netflix-i.

Në video shihen shumë aktorë të njohur turq por ajo që ra në sy ishte transformimi i ‘Sarp’.

Aktori shfaqet më i mbushur se zakonisht në trup, teksa në sy bie modeli i ri i flokëve dhe mjekra e gjatë që e bëjnë të duket shumë ndryshe.

Image
Image
Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?