BËRI SEKS ME 13 MURGESHA / PRIFTI RIKTHEHET NË DETYRË

0

Roberto Kazavana, 43-vjeç, kthehet në detyrë në qytetin e Karbonara di Rovolon ku ai ka punuar për 6 vite.

Sipas kishës katolike prifti ka jetuar një vit me të varfërit duke ngrenë barishte dhe tashmë është gati që të rikthehet në detyrë.

Prifti që ka krijuar një famë të madhe është shumë i pelqyer nga femrat në Itali.

 Madje thuhet se ka berë seks me 13 murgesha nga manastiri i qytetit dhe me 3 modele midis tyre dhe me të bukurën Belen Rodriguez, raporton The Mirror, shkruan newsbomb.al.

Shumë vajza dhe gra tashmë kanë reaguar duke kërkuar kthimin e priftit dhe pritet një grumbullim i madh në kishën e qytetit.

pro.png
53415049_257991388463059_5821999212505595904_n.png

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author