VELIAJT PËR GRATË: ME FAT QË JU KEMI!

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i uruar 8 marsin të gjitha bashkëpunëtoreve të tij.

Duke i falënderuar për angazhimin e tyre për mbarëvajtjen e punëve të kryeqytetit, Veliaj ka postuar fotot e vajzave dhe të grave që punojnë në Bashkinë e Tiranës.

‘Faleminderit me zemër të shenjtave të bashkisë. Falë jush, Tirana është sot më e bukur, më e dashur, më e pastër. Jemi me fat që ju kemi!’, shkruan Veliaj në Facebook.

Rezultate imazhesh për veliaj me grate
53682541_247240342887694_8448370721872150528_n.jpg
53274618_247258949513660_2964624278693085184_n.jpg
53229688_557469895076666_2373250214526976000_n.jpg
53310330_552268028611798_7130311066218659840_n.jpg
53478432_387509475413531_1245771318792552448_n.jpg
53498366_792524397813283_2237871148844974080_n.jpg
53300068_630552864050450_2191123973176033280_n.jpg
53306872_364239844305630_6911742757505597440_n.jpg
53921506_1078006515739526_8501014380832358400_n.jpg
53403628_268749704016186_2931371632570138624_n.jpg
53355797_2777191749171968_1448410495747883008_n.jpg
53604802_368766307304006_3645374099733086208_n.jpg
53340101_156876325232678_7493614185054470144_n.jpg
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments