Rama rrethohet nga gratë në Roskovec/ Më shkatërruat

Në takimin me gratë e Fierit, kryeministri Edi Rama ka kërkuar të vendoset muzikë dhe të gjitha gratë të kërcenin së bashku.

Por pa përfunduar thirrjen, Rama është rrethuar nga gratë, të cilat janë mbledhur me shpejtësi.

‘Ftoj të gjitha gratë këtu për vallëzim, hajde mblidhuni! Jo për të më shqyer mua, për vallëzim. Për vallëzim, jo për mua. Jo për t’më shqyer, për vallëzim, për vallëzim! Duart lart! Vallëzim! Hajde! Më shkatërruat’, dëgjohej të thoshte kryeministri gjatë kohës që gratë e kishin mbërthyer për të vallëzuar.

‘Çuditësrisht jam gjallë akoma, jam gjallë, shumë faleminderit, rrofshin gratë, rrofshi ju se pa gratë nuk jetohet’, përfundoi Rama./ newsbomb.al/

efsdhjgk.jpg
dfgfjk.jpg
dfhdfj.jpg
fghjgk.jpg
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments