Veliaj, kandidat i Partisë Socialiste në zgjedhjet e 30 qershorit

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur ditën e sotme Asamblenë e Partisë Socialiste për të diskutuar rreth zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.

Gjatë diskutimit me Asamblenë, Rama është shprehur se ai vet nuk kishte një emër tjetër, ndërsa dhe ka kërkuar dhe nga të pranishmit për ndonjë propozim.

Mësohet se dhe Asambleja nuk ka propozura emër tjetër, duke bërë kështu që Veliaj të jetë i vetëm kandidat i Partisë Socialiste në zgjedhjet e 30 qershorit.

Gjithashtu Rama është shprehur i vendosur se zgjedhjet do të mbahen edhe pa opozitën.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments