REAGON KRYEMADHI PAS DEKLARATËS SË Fleckenstein: Shqipëria është shtëpia e shqiptarëve

0


Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratës së raportuesit për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, cili tha se është zgënjyer nga kreyarja e LSI, ka reaguar Monika Kryemadhi.

‘Shqipëria është shtëpia e shqiptarëve. Ky është misioni ynë, asnjë hap pas’, shkruan ajo në një postim në facebook.

‘Unë çudita dhe u zhgenjeva nga kryetarja e LSI për arsye se ajo tha vetëm një fjali duke na thënë se ata e kanë marrë vendimin e tyre që në Shqipëri ka nevojë për ndryshim dhe në rast se Europianët nuk e kuptojnë këtë ai është problem i tyre’, u shpreh Fleckenstein gjatë konferëncës së delegacionit të PE.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author