Murrizi quan veprime prej rrugaçi goditjen e Ramës me vezë dhe bojë. Po ja si sillet ai vetë. VIDEO

Aktualitet

Ish deputeti i PD, Myslim Murrizi i ftuar ne studion e Ora News deklaroi pasi u pyet se si e perceptonte ai goditjen me veze dhe boje te bere nga deputetet e djathte ndaj Kryeministrit Rama?

-Keto jane veprime rrugaçerore dhe se atij i vinte turp nga keto veprime. Nuk mund te sillesh si rrugac-deklaroi Murrizi.

Por ja se si eshte sjelle ai ndaj policit me uniforme kur ky i fundit i kerkonte dokumentat e makines:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?