Zbulohet femra që “kishte harruar”të vendoste perden në dhomën e hotel ‘Plaza’ në Tiranë.

Vetëm pak ditë më parë qarkulloi në rrjet një foto shumë provokuese, ku një vajzë me linja tepër joshëse dhe e veshur me të brendshme seksi ka harruar të vendos perden në dhomën e hotel ‘Plaza’ në qendër të Tiranës.

Mësohet se vajza në fjalë, është modelja shqiptare Emi Canaj dhe këtë ka vendosur ta tregojë vetë pasi ka postuar foto në rrjetin social Instagram duke pranuar këtë fakt.

Përpara disa ditëve kjo gjë ka rënë në sy të kalimtarëve, të cilët nuk kanë nguruar t’i bëjnë foto duke shfrytëzuar momentin dhe duke e kthyer në një fenomen viral.

53098661_2168172630179762_5296653531711799296_n.png
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments