ANDI BUSHATI: PROTESTUESIT T’I KISHIN VËNË ZJARRIN PARLAMENTIT

Aktualitet

I ftuar në emisionin “Te paekspozuarit”, Bushati teksa komentoi protestën e djeshme të opozitës, u shpreh se protestuesit u treguan paqësore dhe sipas tij duhet t’i kishin vënë zjarrin Parlamentit.

“Protestuesit t’i kishin vënë zjarrin Parlamentit, u treguan shume paqësore”, tha Bashati mes të tjerash.

Ndonëse Policia e Shtetit mori dje masa të rrepta për mbarëvajtjen, protesta e djeshme në krahasim me atë të 16 shkutit ishte paqësore, ku nuk u regjistrua asnjë incident.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?