Rama bën arrogantin dhe në Kosovë. VIDEO

0

Kryeministri Edi Rama ishte I ftuar sot në Prishtinë, aty ku u kremtua 11-vjetori I Pavarësisë së Kosovës. Por sjellja e kreut të qeverisë nuk ka lënë përshtypje te qytetarët atje.

Qëndroi shumë gjatë në telefon, e nuk i dha dorën asnjë lideri të shtetit, madje biseda e tij telefonike ishte aq e gjatë sa nuk i mbaroi gjerë në fillim të parakalimit të Forcave të Armatosura të Kosovës, shkruan gazeta “Zëri”.

Pas këtij gjesti të pahijshëm nga ana e tij, nuk kanë munguar sulmet në adresë të tij, duke e akuzuar edhe si kopjues të Silvio Berluskonit, kryeministrit të Italisë i cili të njëjtën gjë ia kishte bërë edhe kancelares gjermane Angela Merkeli

Përveç kësaj, kur në Kuvendin e Kosovës po përkujtohej 17 Shkurti 2008 historik I futi një sy gjumë…

Fotografia e Darvin Zalla
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author