VIDEO/ Policia hap sërish kordonin për protestuesit

Aktualitet

Policia nuk ka bërë asnjë rezistencë ndaj dhjetëra protestuesve që kanë shpërthyer gardhin dhe kanë tentuar të hyjnë drejtë derës qendrore të kryeministrisë.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe herën e parë dhe po bën edhe tani.

Me sa duket e gjitha ka të bëjë me një skenar të paramenduar, (gjithë administrata është porositur që të mos jetë sot në zyra) në mënyrë që protestuesit të tregohen si dhunues ndërsa Rama të rezultojë jo si kasapi i 21 janarit.

Ndryshe nuk ka si shpjegohet që policia pothuajse ia hapi rrugën protestuesve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?