VIDEO/ I dashuri masakron vajzën ‘live’ në emision

Stil/Jetë

Një “Reality Show” në Rusi degradoi në akte dhune, pasi i dashuri goditi keqazi një nga konkurrentet për shkak se ajo pranoi se kishte përqafuar një burrë.

34-vjeçari, Andrey Shabarin sulmoi të dashurën e tij Rozalia Raison 21-vjeçare në shfaqjen e njohur televizive ruse “Dom 2”, ose e përkthyer shqip, “Shtëpia 2”.

Konkurrentët në show u duhet të ndërtojnë një shtëpi, teksa kanë për të gjetur një partner. Më pas çiftet duhet të garojnë për shtëpinë. Incidenti në fjalë nisi menjëherë pas një deklarate të vajzës, në prapaskenat e emisionit.

21-vjeçarja pranoi se ishte përqafuar nga një burrë në shfaqje, teksa në këtë moment i dashuri i saj 35-vjeçar e goditi atë në kokë shumë herë, e tërhoqi nga flokët, teksa një burrë tjetër mundohet t’i ndante.

Drejtuesit e shfaqjes vendosën të përjashtojnë vajzën pas kësaj ngjarje. Por siç raportojnë mediat lokale, vajza dhe djali janë pajtuar tashmë, teksa mbeten në përpjekje për të rregulluar marrëdhëniet e tyre.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?