Vlorë/Të shtëna me armë pranë komisariatit te policisë dhe dyshohet për viktima.

Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Vlorë.

Ka patur të të shtëna me armë pranë komisariatit te plicisë dhe dyshohet për viktima.

Ngjarja ka ndodhur vetm pak momente me parë.

Dyshohet se behet fjale per nje krim ne familje ku burri ka qelluar mbi gruan dhe pas mbi veten. Akoma nuk dihet per jeten e burrit, por informacione bejne me dije se ndodhet ne gjendje te rende per jeten.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments