VIDEO e drekës së Dakos me Avdylajt. Kjo është banda e blerjes së votave.

Dalin pamjet e drekës së Vangjush Dakos me Avdylajt pas fitores së zgjedhjeve, të blera me paratë e krimit apo edhe presione.

Është deputeti i PD-së Ervin Salianji ai i cili i ka bërë publike pamjet në faqen e tij në Facebook.

Hareja e krimit! Triumfi i së keqes!

Fitorja e zgjedhjeve festohet bashke me bandat, në Tetor në seancën e Kuvendit denoncova me emra dhe me video se si festohej vjedhja e zgjedhjeve.
Vetëm në këtë tavolinë, 7 persona të dënuar dhe disa nê kërkim. Sot të provuar dhe në përgjime zyrtare të prokurorisë!-shkruan Salianji.

Ja dhe video:

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments