Morena Taraku ‘çmend’ meshkujt me veshjen e saj

Morena Taraku është këngëtarja e cila përflitet më së shumti për jetën luksoze duke nisur nga makinat e shtrenjta, veshjet firmato, udhëtime nga njëri cep i botës në tjetrin.

Por jo vetëm kaq ajo komentohet gjatë dhe për pozat provokuese që publikon në Instagram ku numëron me mijëra ndjekës.

Edhe ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një foto e veshur e tëra me ngjyrë të zezë ku ajo që bie në sy është veshja prej lëkure.

Siç duket Morena është pëlqyer shumë nga fansat e saj, ku ajo për vetëm 10-të minuta ka marr mbi 200 komente.

Rezultate imazhesh për morena tarakuRezultate imazhesh për morena taraku
Rezultate imazhesh për morena taraku
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments