Anastasia Kvitko sulmon sërish Kim Kardashianin

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian.

Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëm për format fizike.

Së fundi, Anastasia ka sulmuar sërish Kim Kardashianin, duke u shprehur se asaj tanimë i ka ikur mosha dhe i ka mbetur vetëm Photoshopi.

23-vjeçarja ka shtuar ndjeshëm edhe fansat në Instagram, teksa vetëm gjatë vitit të fundit ka kaluar nga 2.1 milionë ndjekës, në 7.6.

No Comments on "Anastasia Kvitko sulmon sërish Kim Kardashianin"

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *