Anastasia Kvitko sulmon sërish Kim Kardashianin

Stil/Jetë

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian.

Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëm për format fizike.

Së fundi, Anastasia ka sulmuar sërish Kim Kardashianin, duke u shprehur se asaj tanimë i ka ikur mosha dhe i ka mbetur vetëm Photoshopi.

23-vjeçarja ka shtuar ndjeshëm edhe fansat në Instagram, teksa vetëm gjatë vitit të fundit ka kaluar nga 2.1 milionë ndjekës, në 7.6.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?