Ndahet nga jeta ish Futbollisti Kombëtares dhe legjenda e Dinamos.

 Ish-futbollisti i Dinamos dhe i ekipit tonë Kombëtar, Vasillaq Zëri, ndahet nga jeta në moshën 66-vjeçare.

Ish-lojtari i Kombëtares vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Vasillaq Zëri ka qenë “Nderi i Futbollit Shqiptar”, titull i dhënë nga FSHF-ja.

Rezultate imazhesh për vasillaq zeri
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments