Vetëdorëzohet ‘Eskobari i Ballkanit’dhe Drejtori i Ramës, Klement Balili.

Klement Balili më në fund ka vendosur të dorëzohet. Burime për Top Channel bëjnë me dije, se Balili I njohur si “Eskobari i Ballkanit” është dorëzuar në Policinë E Shtetit mëngjesin e kësaj të marte.
Balili në këtë vetëdorëzim nuk është shoqëruar nga forcat e Policisë.

Ndërkohë që është ende e paqartë nëse gjatë kësaj kohe ka qenë në Shqipëri apo jashtë saj.

Balili ka qenë në kërkim që nga muaji tetor 2016 për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike.

Klemend Balili ka qene Drejtor i Pergjithshem me firmen e Kryeminstrit Rama deri ne momentin qe u arratis. Per te mos thene se vete Rama i ka dale ne mbrojtje sapo Balili dha nje interviste ku hidhte poshte te gjitha akuzat.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments