VIDEO/ Deputetët e PD gjithë natën në ambientet e fakultetit në mbështetje të studentëve.

0

Tek fakulteti jurdik kanë shkuar përfaqësues të opozitës për tu qëndruar pranë studentëve dhe për të evituar dhunën e polcisë.

Policia tentoi pas mesnates per te nxjerre studentet nga ngujimi tek Fakulteti i Drejtesise. Deputetet Gent Strazimiri, Albana Vokshi, Flamur Noka, Endri Hasa, Ervin Salianji, Klevis Balliu dhe Gazment Bardhi shkuan ne vendngjarje.

Ata qendruan pergjate gjithe nates ne ambientet e fakultetit ne mbeshtetje te studenteve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author