Nafta në Gjermani 30 % më lirë se në Shqipëri

Aktualitet

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar të dhënat e fundit për cmimin e naftës në Gjermani që aktualisht shitet 30 % më lirë se në Shqipëri ndërkohë që pagat e gjermanëve janë 6 herë më të larta se tonat.

Ish-Kryeministri thotë se Edi Rama njeh vetëm një gjuhë, atë të mosbindjes civile.

Ja postimi i plotë

Çmimi i karburantit ne Gjermani

Gjermanet blejne naften 30% me lire se shqiptaret dhe marrin rroga mesatarisht 6 here me te larta se qytetaret tane. Vetem heqja e takses se qarkullimit qe Rama e rriti me 27 leke per liter do shpetoje shqiptaret nga tirania e çmimit te naftes. Kallam Deshtaku njeh vetem nje gjuhe: ate te mosbindjes civile! sb

Image

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?