Protesta e studentëve/ Hidhen tymuese të gjelbra përpara Kryeministrisë

Studentët me megafon janë duke hedhur thirrje përpara zyrës së Kryeministrit për plotësimin e kërkesave të tyre.

Njeri pas tjetrit ata marrin fjalën ndërkohë që kanë hedhur tymuese në ngjyrë të gjelbër.

Policia është bërë gardh përpara godinës së qeverisë dhe vëzhgon ën qetësi, protestën, e cila po ndizet minutë pas minute me thirrje,  por në çdo moment paqesore.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments