Lidheni Ramën, këtë të çmendur!

Aktualitet

Nga Petrit Vasili.

Lidheni Ramën, këtë të çmendur, këtë përrua psiqik.

Ky që bën gjoja si budalla dhe nuk ka informacion as për drogën, as për kriminelët, as për firmat “off shore” që rruajnë 30 milionë euro brenda ditës, paska informacion për studentët që rrinë në të ftohtë, në erë dhe në shi se na qenkan të partive.

Mbylljani gojën, që i vjen erë, këtij shpifurine politike se qelbi dynjanë.

Miq!

Megjithatë lexojini vete më poshtë, fëlliqësirat që nxjerr ky kryeministër nga goja dhe gjykimin po ua le juve:

“Ata që janë tani tek zjarri le të rrinë atje 10 vjet”, u shpreh Rama.

Pas kësaj gazetari Blendi Fevizu ju drejtuar kryeministrit: “Si mund ta thuash këtë, se ke qenë edhe pedagog?!”

Rama: “Janë të financuar me batanije, me zjarre, janë të dërguar nga partitë politike. Unë flas për ata që s’janë atje”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?