Kjo është masakra që ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në zonën e Astirit. Video

0

Në redaksinë e Syri.net ka mbërritur një VIDEO në të cilën shihet qartë masakra që ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në zonën e Astirit.

Përgjatë gjithë natës së kaluar punonjësit e bashkisë kanë prerë të gjitha pemët anës rrugës dhe kanë hequr të gjitha shtyllat elektrike. Mesa duket qeveria ka zgjedhur tjetër strategji, që të prishë ndërtimet natën, pasi ditën ka hasur në rezistencën e banorëve.

Për më shumë shihni VIDEO-n:

© SYRI.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author