VIDEO/ 28 Nëntori, Meta në Vlorë

Aktualitet

Në ditën  e Flamurit, Presidenti i Republikës ka qenë në Vlorë, ku ka vendosur një kurorë me lule në vendin ku prehet Ismail Qemali

Presidenti, bashkë me drejtues të tjerë të lartë është pritur në Vlorë nga truproja e nderit dhe ka marrë pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?