E fundit/ Basha takohet me banorë të Unazës së Re, të cilëve do t’u shemben shtëpitë . VIDEO

0

Lulzim Basha është takuar me banorët e Unazës së Re, të cilëve do t’u shemben shtëpitë dhe bizneset në kuadrin e projektit për zgjerimin e rrugës. 317 godina do të shemben.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author