Ky është shurupi i mrekullueshëm për pastrimin e mushkërive.

Shendet

Ky shurup i mrekullueshëm per behet nga:
👉XHENXHEFILI
👉 Mjalti I MALIT
👉 Halat e PISHAVE
është 100% natyral i shishëm dhe pa asnje efekt anësor.

Me këtë shurup të mrekullueshëm pastroni mushkërit tuaja nga nikotina pa asnje dhimbje,
Shkencëtarë tregojnë se sirupi nga xhenxhefili dhe halat e pishave është tepër efikas për :

semundjet e frymëmarjes,

 pastrimin e mushkërive nga nikotina,

parandalim të kancerit të mushkërive,

 ndalim të gërhitjes gjatë natës,

parandalim të kollitjes,

pastrim nga këlbaza,

 dhe gjithashtu pastrimin i kanaleve te frymëmarjes te duhanpirësit.

🚫Ky ilaç preferohet të konsumohet sidomos për duhanpirësit e shumtë që kan probleme me mushkëri dhe frymëmarrje.

Studimet në Qendrën Kombëtare të Informacionit të BioTeknologjisë në Biblotekën Europiane të Mjeksisë kanë nxjerrë në pah përbërjen kimike të vajrave esencial të përgatitur nga xhenxhefili, mjalta, halat dhe boçet e pishave.

🔛Ky ilaç përmban vitamin C, A, B1, B2, B6 si dhe Kalcium dhe Kalium.

Përdorimi
Të piher dy deri ne tri herë në ditë për dy javë rresht.

Fotografia e Shop.al
Total 2 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?