Interi mposht Milanin me golin e Icardit në minutat e fundit. VIDEO

0

Interi fiton 1-0 me golin e shënuar nga Mauro Icardi në minutën e 92-të.

Kapiteni përfiton nga një gabim në dalje i Donarumës dhe me kokë e dërgon topin në rrjetë, duke i dhënë tri pikët zikaltërve.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e derbit të Madoninës.

Image

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author