Arrestohet edhe vëllai i deputetit tjetër socialist…

“Më datë 20.10.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi A.I. vjeç 47, banues në Tiranë, për veprat penale parashikuar nga nenet 283/1 e 278/1 të Kodit Penal” informoi shkurt policia e Tiranës.

Gjatë operacionit të arrestimeve të së dielës në pranga ka rënë dhe  Altin Isaraj, vëllai i Drejtorit të  Përgjithshëm të Shërbimeve të Transportit Rrugor

47 vjeçari  është arrestuar për “trafikim të armëve dhe municioneve” dhe shpërndarje të lëndëve narkotike”