E ëma e Stresit shpërthen kundra Mentor Kikisë/ Rini, bëhu si Sokoli dil pa brekë,masturbohu para ekranit!

Aktualitet Shkrime Te tjera

E ëma e reperit te njohur Arkimed Lushaj, i njohur me pseudonimin “Stresi”, ka reaguar ashper ndaj gazetarit Kikia, pasi ky i fundit e ka quajtur Stresin palaco dhe se ai eshte nje shembull i keq per rinine shqiptare.

Ja shkrimi i plote i te emes se Stresit:

Mentor Kaka na paska quajtur Palaço ! Shembull i keq per rinine shqiptare dhe tre femijet e tij !

Rini e dashur mos merr shembull Stresin, behu si Sokoli dil pa breke,masturbohu para ekranit!
Behu si Anila , flliqsira e gazetarise Shqiptare , qe edhe shkronjat kane ndot prej saj sa here I shkruan!
Rini vidh tendera si Ministrat tane! 
Vidh burrat e tjereve e shitu me milionere si Ministre Olta! Ajo eshte vajze e mire mbaroj studimet ne Usa, nuk kendon rrep ! Ani Pse ka kolege Tutore prositutash si Prenga, Roshi , asaj i justifikohen Telefonatat e orgjite me ta.
Rini behuni mjeke qe vjedhin e perdhosin bluzen e bardhe duke bere pazare me jeten e njerezve! Vidhet ilaci i dializes,bej nga 17 operacione per syte brenda dites! Vidh organe njerezish , bej pazare me agjensite funerale!
Rini behu farmaciste shitni doza kuajsh e qensh ,ti do jesh figure e paster gjithesesi!
Dil pa breke neper plazhe te EU, ne fund te fundit kryeministet do behesh!
Rini merr shembull nga Belinda digj serverat , zhduk gjurmet e udhetimeve , vidh miljonat , do jesh e nderuar e rrespektuar!
Rini merr shembull analistet lerja gruan shokut beji nder ne fund te fundit shokut ja le …..
Rini mbillni parcela me hashash si Sajmiri ne fund te fundit ku ka bir k….qe e arreston ate !
Rini dashuroni vrases me pagese si Valbona, Inisi, Rudina,etj ….Pse Jo tashme edhe ato e pastruan figuren me nganje burre e femi! Rimbushja u krye me sukses! Tani jane zonja 👌. Behu Ministre integrimi, vidh miliona, udheto neper bote, ulerit hoteleve, koken lart ka kush e ul per ty !
Ngjizu studiove, shitu per nje vend pune, flliq, baltos se ta kerkon shefi!
Gabim Zemra e motres ti duhej te studjoje Juridik ne Gjermani e Te shisje Droge stacioneve te trenave dhe te vije Te beheshe shef rendi e te te merrnin shembull!
Te shisje tonelata droge dhe te hapje Universitet!
Te pastroje figuren me nje selfie me gruan e Kryeministrit!
Te beheshe vasal e t ja fshije pluhurin xhaketes se ndonje shefi !
Duhej te dilje ne Foto me lali Erin e te kendoje per fushaten e pushtave, do ishe djale i mire jo çun i prape !
Gabove duke thene te verteten gjithemone, a e di ku jetojme!
Ti nuk duhet te flasesh me njerez Problematik mor Stres , bej Telefonata me Norah Jonson, Shko kendo ne shesh ,trego sa veshtire ja dole duke shite fiq! Mashtro bre sa te mundesh ne fund te fundit rrena ka vlere me shume a Nuk e kuptove asnjehere se te ligun nuk e vret me plumb! Nuk e kuptove asnjehere qe duhet te jesh legen, servil e spiun! Nuk e kuptove qe duhet te mos flasesh , ć po te duhet ty tu tregosh idealet e babes tone atyre qe duhet me thirre 20 jarana te nanave te tyre me ja u ba ADN!
Kuptoje tash qe e hengre nga ata qe ishin me te ndyre e me te kamufluar se ti!
Lirine nuk ta ndalon njeri as ne 6 m2!
Le te shkruajne hijenat, sot je ti neser ata e me rradhe!
Rinia ka ke merr shembull Mentor Kala qe heq shishe bregdetit me fondet e taksat e popullit! Hajdute e kriminela te shkolluar!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?