Taulant Balla me të dënuarin per trafik droge. VIDEO

Berisha ka publikuar para disa minutash videon në të cilën duket qartë kreu I deputetëve socialist Taulant Balla me të arrestuarin për trafik kokaine Maksi Beço.

Siç shihet edhe në video, Taulant Balla, njësoj si në foton e mohuar prej tij, është i veshur me xhaketë blu dhe me pantallona të zeza. Në krah të tij qëndron i arrestuari në vitin 2015 për trafik kokaine, Maksi Beço, edhe ky me të njëjtën veshje sin ë foton e mohuar, pra, me këmishë të bardhë, panallona të kuqe, dhe një cantë të zezë krahaqafë.

Ja postimi i ish-kryeministri Berisha

Ja Taulant Bego/Jaris qe betohej dje se eshte e montuar foto e tij me bossin e kokaines, Maksi Beço te arrestuar ne vitin 2015 nga policia per kokaine! Sb

 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments