Tmerr/ Momenti kur aeroplani hyn në mes të stuhisë. VIDEO

Kapiteni Tim Gallagher, që ka shumë përvojë në fluturimet në mot të rrezikshëm si pilot, ia doli që ta kalonte stuhinë në Florida me aeroplan.

Aeroplani mund të shihet duke u dridhur dhunshëm në video, filmuar nga dikush në kabinë – por që pilotët qëndrojnë të qetë pavarësisht dridhjeve të mëdha, transmeton Gazeta Express.

Përderisa lëvizë drejt stuhisë, shiu i madh valëvitet në dritare duke ulur në masë të madhe dukshmërinë përpara.

Videoja u publikua në Facebook dhe mori më shumë se dy milionë shikime. Shikojeni:

 

No Comments on "Tmerr/ Momenti kur aeroplani hyn në mes të stuhisë. VIDEO"

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *