Tmerr/ Momenti kur aeroplani hyn në mes të stuhisë. VIDEO

0

Kapiteni Tim Gallagher, që ka shumë përvojë në fluturimet në mot të rrezikshëm si pilot, ia doli që ta kalonte stuhinë në Florida me aeroplan.

Aeroplani mund të shihet duke u dridhur dhunshëm në video, filmuar nga dikush në kabinë – por që pilotët qëndrojnë të qetë pavarësisht dridhjeve të mëdha, transmeton Gazeta Express.

Përderisa lëvizë drejt stuhisë, shiu i madh valëvitet në dritare duke ulur në masë të madhe dukshmërinë përpara.

Videoja u publikua në Facebook dhe mori më shumë se dy milionë shikime. Shikojeni:

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of