E fundit/ Plagosen 4 gjyqtarë futbolli…

Gazetari Fatmir Popja raporton për “BalkanWeb” se njeri prej aksidenteve ka ndodhur ne vendin e quajtur Përrenjas Fshat teksa janë përplasur dy autovetura, njëra prej te cilave është përmbysur.

Ne njërin prej automjeteve të përfshirë në ketë aksident udhëtonin katër gjyqtare futbolli te cilët kanë pësuar dëmtime të lehta dhe ndodhen jashte rrezikut për jetën.

Ndërkaq një tjetër aksident ka ndodhur ne vendin e quajtur Kthesa e Pishkashit, ku janë përfshirë një furgon dhe një autoveture të cilat kanë pësuar dëme të konsiderueshme materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur Policia dhe Autoambulanca. Nuk janë të qarta ende rrethanat në te cilat janë shkaktuar dy aksidentet.

No Comments on "E fundit/ Plagosen 4 gjyqtarë futbolli…"

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *