Mustaf Lici akuzon gazetarin Hoxha si pjesë të bandës Bajri. VIDEO

0

Mustaf  Lici, Këshilltari i “Mendimit të Djathtë Liberal” në Këshillin Bashkiak të Shkodrës, ka reaguar në një deklaratë për mediat, në lidhje me deklaratat e gazetarit Artan Hoxha në adresë të familjes së tij. Mustaf  Lici akuzon gazetarin Hoxha si pjesë të bandës Bajri.

Gazetari Hoxha thotë Lici një kriminel si Safet Bajri e ka sjellë si peshkatar të thjeshtë në një kohë që Bajri është krimineli i radhës. Lici i bën thirrje prokurorisë që të zbardhë tabulatet e gazetarit Hoxha dhe se një ditë ky person që jeton me paratë e krimit do të dënohet.

Pak ditë më parë gazetari Artan Hoxha u shpreh se përveç bandës së Bajrit, në Shkodër ka edhe një familje tjetër rivale, pjesë e botës së krimit, duke nenkuptuar familjen Lici.

Fatbardh Lici u vra ne Kiras te Shkodres, pak muaj me pare ne nje atentat i cili ende nuk eshte zbardhur.

Image result for artan hoxha mustaf lici

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author