Biznesmeni i dhunuar/ Nuk e di kush janë autorët. video

0

Një biznesmen në Tiranë ka mbetur i lënduar, pasi persona ende të paidentifikuar e kanë dhunuar. Ngjarja e rëndë në prag të mesnatës në rrugën ‘Merdar Shtylla’ në Komunën e Parisit. ‘BalkanWeb’ raporton se biznesmeni Andrea Zoga, i cili ka disa aktivitete në Tiranë, (restorante dhe fast-foode), ka marrë plagë në kokë dhe trup.
Në dëshminë e tij, biznesmeni tha se 4-5 persona i kishin zënë pritë pranë shtëpisë me një makinë tip ‘Golf’ dhe më pas ata e kanë dhunuar. Nuk e di se kush janë autoret. Fill pas ngjarjes, Zoga është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës për të marrë mjekimin e nevojshëm.
Mësohet se më herët biznesmeni ka denoncuar kërcënimet ndaj tij, por çështja u pushua nga prokuroria. Për ngjarjen e sotme, biznesmeni nuk ka bërë denoncim në polici.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author