Del video ku Erion Veliaj i lyen kokën me bojë të kuqe një protestuesi më 21 Janar.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj sëbashku me ish drejtorin e rinisë Leart Kola, hidhnin bojë të kuqe mbi kokën/at e disa pseudoprotestuesve që të krijonte iluzionin e çarjes së skalpit të kokës ose çarjes të kafkës, për të stimuluar në nxehjen e gjakrave në protestën e 21 Janarit 2011.
Sa herë të dëgjoni, lexoni apo verboheni nga propaganda e imazhit të kulluar të lali erit, hidhini një sy edhe kësaj videoje që tregon shumë për karakterin e tij prej mashtruesi dhe rrenacaku të paskrupullt. I vetëshpalluri lali eri bashkë me qënien e tij, e ka sjellë rrenën në një format e standart të panjohur e të padëgjuar më parë në realitetin publik shqiptar.

Njerëzit më të rrezikshëm janë gënjeshtarët.

Bëj kujdes nga çfarë lexon, dëgjon e shikon nëse ka të bëjë me mirësinë dhe veprat progresiste të një personazhi me emrin Erion Veliaj.

p.s. Shpërndaje këtë njoftim!

Shpërndaje këtë njoftim!

KUJDES!Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj sëbashku me ish drejtorin e rinisë Leart Kola, hidhnin bojë të kuqe mbi kokën/at e disa pseudoprotestuesve që të krijonte iluzionin e çarjes së skalpit të kokës ose çarjes të kafkës, për të stimuluar në nxehjen e gjakrave në protestën e 21 Janarit 2011.Sa herë të dëgjoni, lexoni apo verboheni nga propaganda e imazhit të kulluar të lali erit, hidhini një sy edhe kësaj videoje që tregon shumë për karakterin e tij prej mashtruesi dhe rrenacaku të paskrupullt. I vetëshpalluri lali eri bashkë me qënien e tij, e ka sjellë rrenën në një format e standart të panjohur e të padëgjuar më parë në realitetin publik shqiptar. Njerëzit më të rrezikshëm janë gënjeshtarët. Bëj kujdes nga çfarë lexon, dëgjon e shikon nëse ka të bëjë me mirësinë dhe veprat progresiste të një personazhi me emrin Erion Veliaj.p.s. Shpërndaje këtë njoftim!

Posted by Troç.al on Monday, September 3, 2018

 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments