Ne u dashuruam me fustanet e saj, por…

0

Një prej dasmave më ekstravagante të showbizz-it ka qenë pikërisht ajo e blogeres së njohur Chiara Ferragni dhe reperit italian Fedez.

Mund të themi se dasma ishte ekzaktësisht si në përralla me një spektakël fishekzjarresh, karnavale në një luna-park, koncert madhështor.

Chiara kishte zgjedhur plot 3 fustane nusërie nga Dior të cilat i ndërroi gjatë natës.

Dhe ndërkohë që i gjithë rrjeti u çmend pas tyre duket se stilistit me famë botërore, Stefano Gabbana ka patur një mendim jo dhe aq të këndshëm për zgjehdjet e blogeres duke e shprehur këtë gjë publikisht pa asnjë problem.

Ai komentoi në një foto të Chiara-s të postuar nga Harper`s Bazaar Uk dhe nuk u rezervua aspak në komentin e tij. “I lirë”, -ka shkruar Gabbana duke lënë të kuptohet që fustani nuk i kishte pëlqyer aspak.

Ky koment i stilistit është pasuar me shumë komente të tjera nga ndjekësit që iu kundërvunë menjëherë.

 

Rezultate imazhesh për Chiara Ferragni dhe reperit italian Fedez.

Rezultate imazhesh për Chiara Ferragni dhe reperit italian Fedez.

Imazh i ngjashëm

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author