Basha me grupin parlamentar: Luftë bashkqeverisjes me krimin.

PD ka mbledhur grupin e saj parlamentar per te diskutuar rreth zhvillimeve te sotme ne kuvend.

Gjate fjales se tij kryetari Basha ka deklaruar dhe shpallur lufte bashkqeverisjes me krimin.

Asgje nuk duhet te na ç’fokusoje nga problemet madhore dhe te renda qe po ndodhin ne vendin tone. Çlirimi i politikes nga krimi mbetet prioriteti jone. Proces i vettingut eshte fals dhe synohet kapja e KLGJ dhe KLP-tha Basha.

Mbledhja vazhdon akoma…

SPRINT.AL

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments