Kjo është 70 vjeçarja më seksi në botë. Foto

Aktualitet

Norma Williams, një britanike që jeton në Itali, stërvitet 7 herë në javë, nuk ha drekë dhe ruan peshën e saj që të mos kalojë kurrë 60 kg.

“Ha ëmbëlsira në mëngjes, gjatë ditës ha nga pak çfarë të dua dhe në darkë një gotë verë të kuqe”, tregon Williams.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *