Champions League/ Ja datat kur do luhen dy super ndeshjet Barcelona – Inter

0

Dje është hedhur në Montecarlo shorti i Champions League për sezonin 2018/2019.

Interi ndodhet në “Grupin e Ferrit” ku do të përballet me gjigantët europiane: Barcelonën, Tottenhamin dhe PSV-në.

Pas shortit të gjithë pyesin për datat e dueleve ndërmjet Interit dhe Barcelonës.

Sfida e parë do të zhvillohet në stadiumin ‘Camp Nou’, të mërkurën e datës 24 tetor, kurse ajo e kthimi zhvillohet në ‘Giuseppe Meazza’ më 6 nëntor.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author