Të rinjtë e LRI pastrojnë Gjirin e Jalit

Aktualitet

Në përfundim të  aktiviteti 5-ditor, të rinjtë e LRI-së janë angazhuar për pastrimin e mjedisit dhe plazhit në Gjirin e Jalit, duke ofruar një model shumë të mirë të angazhimit në komunitet dhe duke kontribuar për një mjedis sa më të paster, në një nga zonat më të njohura të turizmit në vend.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?