Edhe deputetja e Kosovës në foto me djalin e Soros-it

Nga Enver Bytyçi:

Shumë nga lexuesit dhe miqtë e mij më kanë kërkuar të botoj foton, ku Vjosa Osmani dhe deputetë të tjerë të Kosovës janë me Aleks Sorosin, djalin e Georg Sorosit dhe mikun të Vuçiqit, Ramës dhe Thaçit.
Ju ve në dijeni se rrallë, shumë rrallë ,ndodh miqtë e mij të botoj lajme ose komente pa argumente, pa fakte, pa të dhëna konkrete.
Pyetja që shtrohet është: Pse dhe kujt ia fshehën takimin këta deputetë, së bashku me Vjosën?

Pse u desh që takimin ta bëjë publik Sorosi, që shqiptarët të njihen me të vërtetën?

Ndërsa kërkon përgjigje edhe një pyetje tjetër, a e dinin kryetarët e partive pjesmarrjen e deputetëve në takim me Sorosin?

Kush e dinte tjetër, përveç presidentit Thaçi, i cili ishte organizator i këtij takimi?!

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments