Bleona Qerreti ndez plazhin e Sardenjës në Itali. FOTO

Aktualitet

 Bleona Qereti, tashmë 39-vjeçarje, e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010 ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”.

Kështu e nis shkrimin e përditshmja Kroate “Jutarnji List” në faqen e saj online për showbiz-en dhe këngëtaren shqiptaren, Qerreti

“Jutarnji List” publikon foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet e Sardenjës në Itali. Këngëtarja ka veshur vetëm një palë tanga dhe nga mesi e lart është krejtësisht lakuriq. Prania e fotografit nuk e shqetëson.

Shikoni fotot për më tepër:

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162866, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162820, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162787, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162884, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia. 05 Aug 2018, Image: 381162835, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?