Kamza mposht Tiranën me rezultatin 0-1. VIDEO

Kamza ka mposhtur Tiranën me rezultatin 0-1, në takimin e parë të Kategorisë Superiore të zhvilluar në “Selman Stërmasi”. Ishte Sebino Plaku që me golin e tij në minutën e 90-të i dha fitoren skuadrës.

Tirana dështon kështu të festojë me fitore rikthimin në Superiore, por kampionati është i gjatë dhe trajneri Ze Maria do të ketë kohë për të rregulluar defektet e skuadrës së tij, për të qëndruar brenda objektivit sezonal.

 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments