Ndërron jetë një person në tragetin e linjës Bari-Durrës.

Aktualitet

Viktima është shtetasi Isa Koni, 58 vjeç, nga Marikaj.

Sipas dëshmive të personave të pranishëm, ai është ndier keq në traget dhe ka kërkuar ndihmë. Por pak minuta më vonë ka ndërruar jetë.

Pasagjerët thonë se nuk i është dhënë ndihma e parë dhe se në traget nuk kishte staf mjekësor.

Informacioni paraprak i policisë

Më datë 03.08.2018, rreth orës 03:00, në tragetin e linjës Bari -Durrës ka ndërruar jetë në traget shtetasi I.K. 58 vjeç , banues në Vorë.

Grupi hetimor në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës dhe ekspertët e fushës po punojnë për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments