Tjetër zjarr i madh ka rënë në ishullin e Zakynthos.

0

Tjetër zjarr i madh ka rënë në ishullin e Zakynthos.

Ky është zjarri i dytë brenda pak ditësh në këtë zonë.

Sipas medieve vendase, janë shumë vatra zjarri në zonë, ndërsa era po i përhap.

Në vendin e flakëve kanë shkuar 3 automjete dhe 9 zjarrfikës, që po përpiqen ta vendosin nën kontroll.

Një helikopter i brigadës së zjarrit ka ardhur në ndihmë të tyre për të shuar flakët

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author