Enca ironizon Noizyn në mes të koncertit

Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i kanë marrëdhëniet aspak të mira me njëri-tjetrin dhe postimet me deklarata të thumbuese nuk kanë munguar edhe pse ka kaluar më shumë se një vit.

Dy ditë më parë Enca performoi në koncertin e mbajtur në Sheshin Skënderbej ku ishte i ftuar edhe Daddy Yankee.

Teksa Enca këndonte këngën “Bow down”, publikoi këndonte bashkë me të dhe publiku. Enca në fund bëri deklaratën e papritur: “Jeni më të mirë se Noizy”, u tha ajo.