Agron Shehaj nxjerr blof Ramën/ Publikon videon me plazhet e boshatisura të Vlorës

Aktualitet

Agron Shehaj ka publikuar një video në rrjetet sociale ku plazhet e Vlorës janë bosh, pavarësisht se jemi në mes të sezonit turistik.

Shehaj shkruan se qeveria Rama, në vend që të merrej me thelbin, është marrë me fasada dhe mashtrime.

Ja postimi i Agron Shehajt së bashku me videon e publikuar në rrjetet sociale

Plazhet fantastike të Vlorës janë bosh në mesin e sezonit turistik.
Biznesi ka investuar në hotele dhe restorante dhe priste turistët e premtuar nga Rama.
Po të merreshin me thelbin dhe jo me fasada dhe mashtrime, bregdeti do ishte një pasuri për të gjithë vlonjatët.
P.s. Për disa mosbesues, pamjet janë regjistruar nga ora 10:00 deri në 15:00, mund ta shihni nga hijet e çadrave.  🙂

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?