Dolli me kokainë për Edi Ramën. VIDEO

Aktualitet

Që prej ardhjes në pushtet të ‘Rilindjes’ dhe kryeministrit Edi Rama, gjetja e drogërave duke filluar nga më të lehtat deri tek më të fortat nuk është aspak problem.

Jo vetëm opozita, media apo ndërkombëtarët, por sot edhe qytetarët po denoncojnë çdo ditë përdorimin e lëndëve narkotike në vendin tonë. Ndërkohë që adhuruesit  e kryeministrin Rama, kur ngrenë dolli për shëndetin e tij, nuk e bëjnë më me raki apo me verë, por me kokainë.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, një nga adhuruesit e Ramës nuk e ka aspak problem që të marrë kokainë, por para se ta bëjë këtë gjë, ai flet me fjalë të zjarrta dhe dashuri të madhe për kryeministrin.

Shiheni videon dhe gjykojeni vetë:

© SYRI.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?