Lubonja: Ambasador si Lu mos na ardhtë më

Aktualitet

Lubonja: Për mua është e turpshme, mos na ardhtë më ambasador tjetër amerikan si ky. Ky s’ka asnjë përgjegjësi, ikën tani dhe na lë këtë çorbën që bëri.

Po sikur të dali që Xhafaj, edhe pse e kam të vështirë ta besoj se zëri aty nuk është i Xhafës.

Është turp i madh që një ambasador përfshihet në një inskenim të turpshëm. Ambasadori po implikon drejtësinë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *