Dibër, i riu vret nënën dhe babanë

Aktualitet

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Dibër.

Një i ri ka qëlluar dhe vrarë babanë dhe nënën.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj tragjedie.

Mësohet se policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, raporton OraNews.

Ngjarja ka ndodhur ne Llixha te Dibres ku viktime kane mbetur Flamur dhe Zeqimete Sela. Vrases eshte djali i tyre 26 vjecar Qemal Sela.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?